ד"ר אלכס מאמינה שהחיוכים שווים את זה

בעלת ניסיון רב באסטטיקה דנטלית ושיקום הפה , תחום זה הינו תחום מתפתח וחדשני  .על מנת להשאר בחוד החנית מקפידה להשתתף בכנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל

פועלת מתוך תשוקה לעיצוב ולסימטריה .שמה עבורי למטרה בכל טיפול להגיע לתוצאה מושלמת ומותאמת אישית ברמה הגבוהה ביותר.מאמינה בכל ליבי כי חיוך שילווה אתכם לעשרות שנים הבאות חייב להיות מושלם!

אנו מקפידים על יחס חם וטיפול אישי, נלווה אותך במסירות מתוך אכפתיות ודאגה אמיתית להגשת חלומך לחיוך מושלם

מסייעים למטופלים בקליניקה להפוך חלום למציאות.

טיפול אישי ברמה הגבוהה ביותר בכל תחומי האסתטיקה של הפה, תוך שימוש בטכנולוגיה הדיגיטלית החדישה והמובילה ביותר

אנחנו מאמינים כי חיוך משפר את הביטחון העצמי ומביא עימו שמחת חיים, נשמח להעניק לך חיוך מושלם משלך תוך זמן קצר ובאיכות הגבוהה ביותר שקיימת ברפואת השיניים.

על ידי ציפויי חרסינה בשיטת EMAX ניתן לצמצם רווחים, ליישר שיניים עקומות ולתקן פגמים אסתטיים, להשלים שיניים שבורות, ולהתאים צבע מושלם וקבוע .

לקוחות ממליצים

חיפשתי פתרון דחוף לחיוך ישר ולבן לקראת החתונה. הגעתי לד"ר אלכסנדרה וכעת אני יכולה לומר.. "זאת ההשקעה הכי חשובה שעשיתי לפני החתונה, אפילו יותר חשובה מהשמלה

יוליה, תל אביב

"שנים רציתי לעשות יישור שיניים, אבל דחיתי, למרות שמאוד הפריעו לי שהשיניים העקומות שלי, לא היה לי כוח לזה..שנתיים עם ברזלים על השיניים?, כאבים? לא בשבילי. הגעתי לד"ר אלכסנדרה גרינברג להתיעצות ולאחר 2 מפגשים אני עם שיניים ישרות וחיוך מושלם. תודה תודה תודה."

סהר, תל אביב

"רופאה מקצועית ואכפתית עם יד עדינה. הגעתי למרפאה עם חרדות  ולאחר הטיפולים התפוגגו כל החששות והפחדים.

תודה ד"ר אלכסנדרה המקסימה ממליצה עליך בחום!"

בתי, רמת גן